Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

 Haberler/Duyurular

 • TREDAŞ, ELEKTRİK KESİNTİSİNE KARŞI UYARDI-Edirne
  Bilgi için devamını okuyunuz.

  TREDAŞ, ELEKTRİK KESİNTİSİNE KARŞI UYARDI
   
   
   
           Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
   
           TREDAŞ Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında; Keşan İlçesi Yayla KÖK Modüler Hücre Tamiri Çalışması nedeniyle; 20.12.2013 Cuma günü 14:00-16:00 saatleri arasında 2 saat süre ile; “Keşan İlçesine Bağlı; Yayla Sahili ve Yayla Köyü, Keşan Belediyesi İçme Suyu Tesisleri ile bu istikametteki tesislerde” elektrik kesintisi yapılacak.
   
              Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 ÇAĞRI MERKEZİ’NE başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

   

  01.10.2013